| Lägsta pris: | 12545:- |
| Serie: | Galaxy S23 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 19102:- |
| Serie: | Galaxy S23 |
| Lagringskapacitet: | 1GB |
| Lägsta pris: | 9318:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 8295:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 9095:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 17699:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 1GB |
| Lägsta pris: | 12129:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 13229:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 18190:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 9999:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 11229:- |
| Serie: | Galaxy S24 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Serie: | Galaxy S4 |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 1479:- |
| Serie: | Galaxy S5 |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2990:- |
| Serie: | Galaxy S6 |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1895:- |
| Serie: | Galaxy S8 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 2199:- |
| Serie: | Galaxy S8 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 5425:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 18402:- |
| Serie: | Galaxy Z Flip |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 5829:- |
| Serie: | Galaxy Z |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 13611:- |
| Serie: | Galaxy Z Flip |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 14185:- |
| Serie: | Galaxy Z Fold |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 21546:- |
| Serie: | Galaxy Z Fold |
| Lagringskapacitet: | 1GB |
| Lägsta pris: | 19084:- |
| Serie: | Galaxy Z Fold |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 243:- |
| Lägsta pris: | 12830:- |
| Serie: | Xperia 1 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 13548:- |
| Serie: | Xperia 1 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Serie: | Xperia 1 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |