| Lägsta pris: | 8990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Utformning panel: | Böjd |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 10699:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 6615:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | DTS:X, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 9.8Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 10985:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | DTS HD Master Audio, DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1 |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 13.2Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 9739:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Utformning panel: | Böjd |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9638:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 12.2Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9409:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | DTS, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 9.8Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 8490:- |
| Bildstorlek: | 58' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Utformning panel: | Böjd |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 12989:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 8352:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | DTS:X, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 16.2Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | DTS HD Master Audio, DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1 |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 19.8Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 11063:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 10126:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 23.2Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 12294:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 22.02Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 21987:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 22.3Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 13526:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7596:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | DTS, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 14.1Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9664:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Bildstorlek: | 75' |
| Lägsta pris: | 17989:- |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 17989:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 15389:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |