| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9658:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4030U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7575:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4030U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |
| RAM-minne: | 6GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8746:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 4030U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9121:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 7530U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10979:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6048:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | HP Pavilion |
| RAM-minne: | 6GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 20829:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium B950 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11058:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5600H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7730U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2048x1280 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2048x1280 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 Pro 8540U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 8840U |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1024GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11548:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 12048:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 90Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14591:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14899:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9590:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 17899:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 10448:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 90Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11044:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8848:- |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8048:- |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10548:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 7840U |
| Serie: | HP Pavilion |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2048GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | HP Pavilion |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4834:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Celeron N2820 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 8GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5386:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Pentium N3540 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Serie: | HP Pavilion |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2700:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 5200U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10048:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1355U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | HP Pavilion |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14156:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 23349:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 10310U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9826:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i3 1115G4 |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4056:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 3 5425C |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16119:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 5 5625C |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19495:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5825C |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 8031:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 9501:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 1135G7 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9161:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 1335U |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12499:- |
| Skärmstorlek: | 14' |