| Serie: | iPhone 7 |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 1498:- |
| Serie: | iPhone 8 |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 1198:- |
| Serie: | iPhone SE |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 895:- |
| Serie: | iPhone SE |
| Lagringskapacitet: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3098:- |
| Serie: | iPhone XR |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 2098:- |
| Serie: | iPhone XR |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 2098:- |
| Serie: | iPhone XR |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 3298:- |
| Serie: | iPhone XR |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 3898:- |
| Serie: | iPhone XS |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Serie: | iPhone XS |
| Lagringskapacitet: | 64GB |
| Lägsta pris: | 13847:- |
| Serie: | ROG Phone |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 17390:- |
| Serie: | ROG Phone |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 10099:- |
| Serie: | ROG Phone |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 17690:- |
| Serie: | ROG Phone |
| Lagringskapacitet: | 1GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Serie: | ZenFone 10 |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 7390:- |
| Serie: | ZenFone 10 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 7245:- |
| Serie: | ZenFone 10 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 1443:- |
| Serie: | ZenFone 4 |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Serie: | ZenFone 8 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 11590:- |
| Serie: | ZenFone 9 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 10185:- |
| Serie: | ZenFone 9 |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 12873:- |
| Serie: | ZenFone 9 |
| Lagringskapacitet: | 256GB |
| Lägsta pris: | 970:- |
| Serie: | ZenFone Go |
| Lägsta pris: | 13487:- |
| Lagringskapacitet: | 512GB |
| Lägsta pris: | 748:- |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 776:- |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Lägsta pris: | 617:- |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Lägsta pris: | 239:- |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| Lägsta pris: | 1501:- |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 590:- |
| Lägsta pris: | 1341:- |
| Lägsta pris: | 534:- |
| Serie: | BlackBerry Bold |
| Lägsta pris: | 1053:- |
| Lagringskapacitet: | 32GB |
| Lägsta pris: | 3340:- |
| Lagringskapacitet: | 128GB |
| Lägsta pris: | 1158:- |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Lägsta pris: | 2689:- |
| Lagringskapacitet: | 64GB |