| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3315:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3608:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4160:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3845:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6787:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3553:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3036:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4376:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4063:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2821:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2915:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6156:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Högblank |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4949:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7638:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 93599:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 85217:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6443:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8048:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11019:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15854:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11975:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12839:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14865:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12575:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16302:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17038:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 25535:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 41239:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 41203:- |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 55272:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1114:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1616:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 76Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2469:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 3500 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1477:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Kontrast: | 4000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1968:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2042:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1867:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2334:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1989:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2558:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2940:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3032:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4042:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 2500 : 1 |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6836:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4161:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3306:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 3440x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17906:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 20995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 29875:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |