| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9040:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| VESA-fäste: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8880:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 75Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2550:- |
| Max upplösning: | 1600x900 |
| Lägsta pris: | 3690:- |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Lägsta pris: | 3995:- |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3015:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2670:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6761:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 160Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2529:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2988:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3940:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2657:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1737:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3408:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1720:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync 2, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 8bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Skärmyta: | Matt |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6130:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2797:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2200:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Lägsta pris: | 2995:- |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 2997:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5103:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6026:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| VESA-fäste: | Ja |
| Färgdjup (per kanal): | 10bitar |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3099:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 250Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3576:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 250Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5092:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6275:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 7734:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6181:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4760:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3267:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4483:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3278:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 250Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3401:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 250Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3347:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 170Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Lägsta pris: | 9055:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3147:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4165:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Platt |
| VESA-fäste: | Ja |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5913:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Max upplösning: | 3840x2160 |
| Utformning panel: | Platt |
| Lägsta pris: | 7264:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 160Hz |
| Lägsta pris: | 3530:- |
| Lägsta pris: | 5202:- |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6118:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4290:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 250Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5948:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Max upplösning: | 2560x1440 |
| Utformning panel: | Böjd |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1989:- |
| Typ av synk: | AMD FreeSync |
| Uppdateringsfrekvens: | 180Hz |
| Max upplösning: | 1920x1080 |
| Utformning panel: | Böjd |