| Lägsta pris: | 8990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 70' |
| Vikt, utan stativ: | 24.6Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9989:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 70' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 75' |
| Vikt, utan stativ: | 32Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 16796:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 75' |
| Vikt, utan stativ: | 32.3Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 35596:- |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 24447:- |
| Bildstorlek: | 50' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Vikt, utan stativ: | 31.3Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 13056:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 12989:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | DTS 2.0, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 75' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 77' |
| Vikt, utan stativ: | 34.94Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 49990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 77' |
| Vikt, utan stativ: | 35Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 29990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 77' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 77' |
| Vikt, utan stativ: | 35.5Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 59990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 77' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 85' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 85' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 30603:- |
| Bildstorlek: | 85' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 36539:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 3535:- |
| Lägsta pris: | 7757:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Ljudformat: | DTS HD High Resolution Audio, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 43' |
| Vikt, utan stativ: | 11.2Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 43' |
| Vikt, utan stativ: | 8.82Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 15.6Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 18056:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 54990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 77' |
| Vikt, utan stativ: | 40.8Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 48' |
| Vikt, utan stativ: | 13.4Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 32990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 23.5Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS HD High Resolution Audio, DTS:X |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 3373:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 40' |
| Vikt, utan stativ: | 7.6Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | Full HD (1920x1080) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 4655:- |
| Bildstorlek: | 43' |
| Upplösning: | Full HD (1920x1080) |
| Lägsta pris: | 2468:- |
| Bildstorlek: | 32' |
| Lägsta pris: | 2779:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 24' |
| Upplösning: | WXGA |
| Lägsta pris: | 2853:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 32' |
| Upplösning: | Full HD (1920x1080) |
| Lägsta pris: | 17287:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby Digital EX, DTS:X, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 15.4Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 21289:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby Digital EX, DTS:X, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 75' |
| Vikt, utan stativ: | 31.1Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 24289:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby Digital EX, DTS:X, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 85' |
| Vikt, utan stativ: | 48.61Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 3999:- |
| Bildstorlek: | 43' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 5396:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 50' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 6950:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 8989:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9264:- |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9451:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 16459:- |
| Bildstorlek: | 75' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7617:- |
| Bildstorlek: | 50' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 5363:- |
| Bildstorlek: | 50' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 6938:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 50' |
| Vikt, utan stativ: | 13.39Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |