| Lägsta pris: | 12713:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 13056:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 14320:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 17.1Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 15462:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 16129:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | DTS HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS 2.0, Dolby Digital 5.1, DTS HD High Resolution Audio |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 22Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 13186:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 16252:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 14.3Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 10990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Ljudformat: | DTS 5.1 |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 15.7Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 11900:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Ljudformat: | DTS 5.1, Dolby Digital 5.1, Dolby Digital Plus |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 19.74Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 5790:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Vikt, utan stativ: | 10.07Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 7598:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9872:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 11462:- |
| Bildstorlek: | 55' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 100Hz |
| Bildstorlek: | 55' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | DTS 2.0, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 55' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 14082:- |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 58' |
| Vikt, utan stativ: | 15.1Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 13081:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 58' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 58' |
| Vikt, utan stativ: | 17.4Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 22.5Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 50Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7989:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 15489:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 26135:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 10689:- |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 20.5Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 23173:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 15468:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Ljudformat: | DTS HD High Resolution Audio, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 27.9Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 19056:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 29990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 26990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 24.27Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | Flerkanal |
| Lägsta pris: | 17050:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 8771:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 14.8Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 7056:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 10982:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 12218:- |
| Bildstorlek: | 65' |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 23.86Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | DTS 2.0, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 14248:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Ljudformat: | Dolby Digital EX, DTS:X, Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 65' |
| Vikt, utan stativ: | 22.5Kg |
| Utformning panel: | Platt |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Inbyggda högtalare: | 2-kanal |
| Lägsta pris: | 9876:- |
| Ljudformat: | Dolby Atmos |
| Bildstorlek: | 70' |
| Vikt, utan stativ: | 24.6Kg |
| Upplösning: | 4K Ultra HD (3840x2160) |