| Lägsta pris: | 1993:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3759:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC36800/4600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1324:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 755:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1294:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 835:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 802:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2140:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2392:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC35200/4400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 522:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2496:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC36800/4600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3405:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1334:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 697:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 327:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 656:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 769:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1924:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1381:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2078:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1540:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 511:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 639:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1197:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 600:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1956:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6818:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1024:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1527:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1159:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 670:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1510:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 401:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 619:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 376:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1042:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1694:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 697:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1285:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 710:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 501:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 722:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 831:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 346:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 251:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 346:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 375:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |