| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2539:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2871:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1936:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5811:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 22513:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 22974:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6084:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1560:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 481:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 452:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 860:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 255:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 314:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 276:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 225:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 269:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 939:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 452:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 435:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 440:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 813:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 358:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 763:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 804:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 976:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 239:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 468:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 271:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 313:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 8 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 807:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 570:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1693:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2398:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3541:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1476:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Lägsta pris: | 1377:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1746:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1564:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2669:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2371:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2970:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6232:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4461:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4283:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4872:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |