| Lägsta pris: | 554:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 635:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1730:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 20 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2058:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2350:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3599:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 13448:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1939:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1369:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3376:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3298:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1294:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5641:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3669:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5924:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1205:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 959:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1008:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1770:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 619:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2586:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3599:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1229:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 937:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 966:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 680:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1188:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 678:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1349:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 733:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6695:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4795:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3995:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2664:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4695:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 779:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 13 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 750:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 13 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 449:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 13 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 426:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 819:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 672:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 400:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 346:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 479:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |