| Lägsta pris: | 1976:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 20642:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 395:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 463:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1046:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 645:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2191:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1051:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 739:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2202:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9487:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 495:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 256:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3099:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4499:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 795:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1585:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1088:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2339:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1368:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 405:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 588:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2655:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4848:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 949:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 796:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1409:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1195:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4585:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 719:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1635:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 381:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1631:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2390:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1971:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 359:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1330:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 12 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1998:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 13 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3951:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 650:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 619:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2449:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1229:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |