| Lägsta pris: | 2316:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3273:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 998:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1034:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1446:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC36800/4600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1049:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2368:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1040:- |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 594:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 768:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2325:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1628:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 985:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 718:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC29800/3733MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1068:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC29800/3733MHzMHz |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 455:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 693:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC29800/3733MHzMHz |
| Lägsta pris: | 829:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3511:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 922:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1655:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Lägsta pris: | 609:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1488:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC29800/3733MHzMHz |
| Lägsta pris: | 716:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 949:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 619:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 337:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 691:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1144:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 787:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 511:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 416:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 909:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 528:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 436:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 361:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2279:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3925:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 828:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1068:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 606:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 13 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 279:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9499:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2359:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1440:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 773:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |