| Lägsta pris: | 1241:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 453:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1305:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 703:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 554:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 144:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 365:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 504:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 443:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 871:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 552:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 742:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 795:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 590:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 685:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 605:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 590:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 934:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 640:- |
| Antal moduler: | 2st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 590:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 427:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1283:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1556:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 645:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2303:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1142:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 21 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1546:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 21 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1498:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 21 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1720:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2980:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 21 |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3437:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1118:- |
| Lägsta pris: | 1501:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1466:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9189:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1742:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5776:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 478:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 447:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 22 |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5689:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 475:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 516:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 839:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 275:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 262:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 281:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 854:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |