| Lägsta pris: | 2900:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4170:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3171:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4716:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1983:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 20 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC36800/4600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2246:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 20 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Lägsta pris: | 2792:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2792:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5489:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5489:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 8483:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10925:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1640:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2792:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1296:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2505:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1941:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4051:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1678:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3414:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2168:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2920:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 7934:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3301:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6690:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4347:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1947:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 15758:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5085:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 13244:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10925:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3851:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4716:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5026:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4051:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1891:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1329:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1797:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3289:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3683:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3241:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1391:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2516:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1122:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 65885:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10049:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 7934:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3876:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10268:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |