| Lägsta pris: | 2090:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4607:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5964:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4238:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1707:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3688:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1583:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1425:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 17729:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6859:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10890:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9161:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 256GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 12689:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 18625:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9028:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 13616:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC29800/3733MHzMHz |
| Lägsta pris: | 7028:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC29800/3733MHzMHz |
| Lägsta pris: | 15729:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC29800/3733MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5779:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC30900/3866MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9928:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4145:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4894:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4094:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1135:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5535:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2284:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3285:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3849:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2742:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3179:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2209:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1779:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 757:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4271:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5080:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4401:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4404:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4378:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1445:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10645:- |
| Antal moduler: | 8st |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 9290:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2225:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC33000/4133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1909:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC33000/4133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6228:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC33000/4133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 12023:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC33000/4133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4404:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4350:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1545:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2493:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2366:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC34100/4266MHzMHz |