| Lägsta pris: | 342:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1398:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 203:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 927:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 558:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1801:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1020:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1012:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 624:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1969:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1155:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5438:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 12023:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6261:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5155:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 23559:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 12696:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 10154:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3915:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 782:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1519:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 429:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 6606:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3430:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3635:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 906:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 927:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 558:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1801:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1020:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1012:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 835:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1969:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1155:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3884:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2255:- |
| Antal moduler: | 8st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 919:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 545:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2018:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 954:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 669:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 570:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1333:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1004:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3265:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC28800/3600MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4154:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 18 |
| Minneskapacitet: | 128GB |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC32000/4000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1509:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2916:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 3635:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 14 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |