| Lägsta pris: | 2111:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Lägsta pris: | 800:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2900:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5769:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2615:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 11980:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2431:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 5657:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4110:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 32GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4118:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 64GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2813:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1511:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 4760:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2055:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1448:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC23400/2933MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2326:- |
| Antal moduler: | 1st |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 749:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 314:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 503:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 202:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 2018:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1198:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC17000/2133MHzMHz |
| Lägsta pris: | 393:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 388:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 708:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1143:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 356:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 656:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 362:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 338:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 216:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 254:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 4GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1405:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 64GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 878:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 4GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 1359:- |
| Antal moduler: | 4st |
| CAS Latency: | 15 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC19200/2400MHzMHz |
| Lägsta pris: | 430:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 939:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 237:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 19 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC21300/2666MHzMHz |
| Lägsta pris: | 412:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC22400/2800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 276:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 17 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC22400/2800MHzMHz |
| Lägsta pris: | 394:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 705:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 8GB |
| Minneskapacitet per modul: | 8GB |
| Minneshastighet: | PC24000/3000MHzMHz |
| Lägsta pris: | 410:- |
| Antal moduler: | 1st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 16GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |
| Lägsta pris: | 598:- |
| Antal moduler: | 2st |
| CAS Latency: | 16 |
| Minneskapacitet: | 32GB |
| Minneskapacitet per modul: | 16GB |
| Minneshastighet: | PC25600/3200MHzMHz |