| Lägsta pris: | 208:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 250:- |
| Lägsta pris: | 1679:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 2524:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 428:- |
| Lägsta pris: | 1239:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 7069:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Mono |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 3288:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 7Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 6849:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 7Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 6890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 9380:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22100Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 23000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 12999:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 8688:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2499:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 34900:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 57890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 742:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 423:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), QI laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 127:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 720:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 1264:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Lägsta pris: | 2688:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 512:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, QI laddning |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 3495:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 4795:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 232:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 491:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Lägsta pris: | 597:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 602:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 293:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 943:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | True Wireless |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 528:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 311:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 528:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 449:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1182:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 125:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 460:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |