| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2146:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 382:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 176:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 177:- |
| Lägsta pris: | 5190:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 1970:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Mikrofon ANC, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 1916:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Aktiv brusreducering (ANC), Mikrofon ANC |
| Lägsta pris: | 1817:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2771:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 23000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 150Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Stöd för NFC, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 26000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1859:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 698:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 898:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 995:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 937:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 650:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1719:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1191:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 527:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 1013:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 697:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 1234:- |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 1197:- |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Mono |
| Lägsta pris: | 557:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 1266:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 933:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2090:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 427:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 438:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 2000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 539:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 645:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 179:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 578:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1069:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Mikrofon ANC |
| Lägsta pris: | 235:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 330:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 569:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 7500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 100Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1139:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 1617:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1697:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1362:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 171:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 638:- |
| Lägsta pris: | 288:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |