| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 279:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 488:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 309:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 729:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 1334:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1018:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 575:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 11498:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3498:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 626:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 626:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 655:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 315:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 400:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 239:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 631:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Nästa låt, Play/Pause, Svarsknapp |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 4263:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1871:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 150:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 279:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 449:- |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 170:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 318:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 639:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 572:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1337:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 5400:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 7668:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 55000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 18998:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 56000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 2613:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 1035:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 422:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 438:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 117:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 117:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 204:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 307:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 4990:- |