| Lägsta pris: | 2536:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2292:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Multipoint, Mikrofon ANC, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2355:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3266:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 4050:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3160:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Stöd för NFC, Laddning via USB, Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 1786:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 3105:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 4810:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 2498:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 4498:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 390:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 529:- |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 3290:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Lägsta pris: | 252:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 657:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 1247:- |
| Lägsta pris: | 508:- |
| Lägsta pris: | 264:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 703:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 939:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 848:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 949:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2431:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Multipoint |
| Lägsta pris: | 849:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1279:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 3799:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1888:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2079:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Inbyggd trådlös laddning, Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1863:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2199:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 796:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 2228:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1275:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 369:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Multipoint, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 761:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 949:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 431:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Multipoint |