| Lägsta pris: | 1184:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 707:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1024:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1679:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1391:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 3890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 3890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1259:- |
| Lägsta pris: | 458:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 539:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 748:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 495:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 995:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 589:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Multipoint |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1039:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 307:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 829:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 839:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 483:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 716:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 24Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2797:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 2495:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 818:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 425:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Lägsta pris: | 538:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 988:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 334:- |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 32000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 902:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 288:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 276:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 79:- |
| Lägsta pris: | 328:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 331:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Lägsta pris: | 659:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 224:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 1124:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 152:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 277:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 372:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, Multipoint |
| Lägsta pris: | 267:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |