| Lägsta pris: | 2990:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 705:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1480:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 1249:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 100Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2398:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Mikrofon ANC, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 609:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2319:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 459:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 614:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 638:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 10790:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 13690:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 23490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 54990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 14490:- |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 18959:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 4290:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3299:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3699:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1161:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1999:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 372:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 45000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1388:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 35000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 35000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 677:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1190:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 35000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2390:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Multipoint, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2999:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 3547:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 1311:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 342:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |