| Lägsta pris: | 1650:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 362:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Lägsta pris: | 216:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 171:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 892:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 30Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2500:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Multipoint |
| Lägsta pris: | 1148:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2491:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint, True Wireless |
| Lägsta pris: | 2164:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1800:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Multipoint |
| Lägsta pris: | 276:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 88:- |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 779:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 673:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 926:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 600:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 498:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 456:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning |
| Lägsta pris: | 1009:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 197:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 295:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 362:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 820:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 292:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 978:- |
| Lägsta pris: | 638:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 2107:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 235:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 210:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 2000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 254:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 275:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2728:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 2068:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 645:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 183:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 181:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 748:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 700:- |
| Lägsta pris: | 1046:- |
| Lägsta pris: | 1208:- |
| Lägsta pris: | 1103:- |
| Lägsta pris: | 1296:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB |