| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2888:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Mikrofon ANC |
| Lägsta pris: | 2807:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3131:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1259:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 100Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2188:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2199:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 479:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 217:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, True Wireless |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 189:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 139:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 256:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 500:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 353:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 518:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 818:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 568:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 439:- |
| Lägsta pris: | 928:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, Multipoint, True Wireless |
| Lägsta pris: | 1261:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, Multipoint, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 839:- |
| Lägsta pris: | 739:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 538:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 562:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Multipoint |
| Lägsta pris: | 365:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 739:- |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Multipoint, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 626:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 266:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1299:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1889:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1286:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 528:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |