| Lägsta pris: | 256:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 9898:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 8780:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 4390:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 590:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1989:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2190:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 2012:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Multipoint, True Wireless |
| Lägsta pris: | 2147:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1129:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 105:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 209:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 198:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2988:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 80000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Nej |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 4403:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 80000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1043:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Nej |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1048:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 429:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 23614:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 120000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 188:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 245:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1968:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 743:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 1989:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1369:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 277:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1352:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1552:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1206:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2078:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2849:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint, True Wireless, Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC |
| Lägsta pris: | 490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 832:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2028:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Stöd för NFC, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2659:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Stöd för NFC, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2189:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Stöd för NFC, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3545:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 119:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Multipoint, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |