| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1534:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Inbyggd trådlös laddning |
| Lägsta pris: | 1196:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 17500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 21Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 2440:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 17500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 22Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 2500:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 22Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 3732:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2190:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 4490:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 4925:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 38990:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Nej |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1196:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 17500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 22Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2890:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 4708:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 9095:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 5302:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 6498:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1137:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 329:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 293:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 108:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 156:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 1753:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1289:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1029:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 584:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Stöd för NFC, Laddning via USB, Löstagbar kabel, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 365:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 939:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 733:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Volymkontroll, Föregående låt |
| Lägsta pris: | 1446:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 127:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 83:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 818:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 729:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 604:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 333:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 935:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 668:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 433:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 725:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, True Wireless |
| Lägsta pris: | 407:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 340:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Knappar/styrning anpassat för iPhone |