| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 41000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3012:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 41000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 4590:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 41500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 48000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 245:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 22Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 240:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Mikrofon: | Nej |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Mikrofon: | Nej |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 1082:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 1603:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 40Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 4329:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Nej |
| Lägsta pris: | 8188:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3059:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Stöd för NFC, Laddning via USB, Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2326:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Multipoint, Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 89990:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Löstagbar kabel, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 2329:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3404:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2125:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, Multipoint, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2290:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Bluetooth Auracast |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2425:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 196:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 15000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 42Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 17000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 42Hz |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 17000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 42Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 139:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 166:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 23000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Stöd för NFC, Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1265:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 22Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1291:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 22Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1989:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3571:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 89:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Nej |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1184:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 447:- |
| Lägsta pris: | 1421:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Multipoint |
| Lägsta pris: | 1989:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp |
| Funktioner: | Stöd för NFC |
| Lägsta pris: | 2079:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Multipoint |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 1149:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 748:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 1349:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1349:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |