| Lägsta pris: | 248:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1415:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1066:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 824:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Löstagbar kabel, Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 930:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, Inbyggd trådlös laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1249:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2395:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 178:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 134:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 428:- |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 318:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Lägsta pris: | 416:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1268:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Multipoint |
| Lägsta pris: | 1689:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1487:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 325:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 19Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 377:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 343:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1200:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1049:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1694:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 2198:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 23000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 17Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 26000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 2051:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 608:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2206:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 7300Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 845:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 308:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 21Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1090:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 30Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1610:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1650:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 649:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 929:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 4390:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 5190:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1836:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 38000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 38500Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |