| Lägsta pris: | 2249:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 268:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1419:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1048:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Lägsta pris: | 698:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1248:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 2000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 898:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 948:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 498:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 238:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 1103:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 100Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 1192:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 973:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 957:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1477:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 100Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 2199:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 3999:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 849:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 398:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 605:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1630:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 1786:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1448:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1182:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1288:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 667:- |
| Lägsta pris: | 494:- |
| Lägsta pris: | 776:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 173:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 247:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 684:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 649:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 2202:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 429:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 35000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1788:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 35000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Lägsta pris: | 402:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 566:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 81:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 745:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 98:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |