| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2625:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 726:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 882:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Mikrofon ANC |
| Lägsta pris: | 1190:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1213:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 943:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Mono |
| Funktioner: | Stöd för NFC |
| Lägsta pris: | 1276:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Stöd för NFC |
| Lägsta pris: | 2936:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 4745:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Stöd för NFC, Löstagbar kabel, Multipoint, Mikrofon ANC, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1881:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 2028:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1683:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1687:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 2212:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1662:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1764:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1598:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1841:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 3165:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 469:- |
| Lägsta pris: | 520:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 195:- |
| Lägsta pris: | 93:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 248:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 509:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 573:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 222:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 5375:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2185:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1048:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 848:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 838:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1678:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 861:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1327:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1448:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 1924:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1926:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 550:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 609:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 1524:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1802:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |