| Lägsta pris: | 311:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1321:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, Multipoint, True Wireless |
| Lägsta pris: | 639:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 835:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1283:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1148:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, True Wireless |
| Lägsta pris: | 1327:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 660:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Lägsta pris: | 1338:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 540:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Lägsta pris: | 611:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, Multipoint, True Wireless, Mikrofon ANC |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1388:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1699:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Inbyggd trådlös laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1674:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1983:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 2331:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1773:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, True Wireless |
| Lägsta pris: | 6372:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 5846:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1428:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2009:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 2895:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 1945:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1795:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 225:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Lägsta pris: | 245:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 355:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 837:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 1537:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 1037:- |
| Lägsta pris: | 552:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1814:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1541:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1999:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1443:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1899:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2848:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1014:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |