| Lägsta pris: | 449:- |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1790:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, Multipoint, True Wireless |
| Lägsta pris: | 1889:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 887:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1290:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 228:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Lägsta pris: | 221:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 291:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 329:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 201:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 209:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 4999:- |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 1048:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 554:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 451:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 908:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1543:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1528:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 975:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 2000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 478:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 599:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint, True Wireless |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 435:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 346:- |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 315:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 275:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 458:- |
| Lägsta pris: | 246:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 298:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 80:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 24000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 110:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 27000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 284:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 403:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 352:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1590:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 7Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 2162:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 7Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), QI laddning, Multipoint, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 971:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |