| Lägsta pris: | 1109:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 519:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 483:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 3872:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 1710:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 58:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 544:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 697:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 8890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2890:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 37490:- |
| Lägsta pris: | 658:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 100Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade |
| Lägsta pris: | 1179:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 682:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 638:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1273:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1128:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 2342:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 709:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 1058:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 949:- |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Lägsta pris: | 187:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 808:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 799:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 318:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 402:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 352:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 445:- |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Lägsta pris: | 848:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 218:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1676:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1449:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 1599:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 253:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp |
| Lägsta pris: | 677:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Lägsta pris: | 1194:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 30Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 6590:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 34000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |