| Lägsta pris: | 426:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 428:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 1077:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1647:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC), Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 368:- |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 309:- |
| Funktioner: | Cat ears headset |
| Lägsta pris: | 279:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 273:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 449:- |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 2590:- |
| Lägsta pris: | 4671:- |
| Lägsta pris: | 1994:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1320:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2190:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 748:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 570:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Inbyggd trådlös laddning |
| Lägsta pris: | 1333:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 685:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 529:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 536:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 411:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 470:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 784:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 680:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1642:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1349:- |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1319:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 286:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2079:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 13000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 30Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2272:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 649:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 959:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 1075:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Multipoint |
| Lägsta pris: | 2158:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 959:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade |
| Lägsta pris: | 3520:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2190:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 13000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 30Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 723:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 428:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 258:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 775:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Löstagbar kabel, Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1625:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 708:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning |