| Lägsta pris: | 445:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (min): | 32Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 399:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 515:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 318:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Lägsta pris: | 241:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 477:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 3490:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 460:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 7Hz |
| Lägsta pris: | 264:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1309:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 580:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 2388:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 1381:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 19000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause |
| Funktioner: | True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 542:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1286:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 327:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 30Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Mikrofon ANC, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 373:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 60Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 439:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 673:- |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 80Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 143:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 80Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 205:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 801:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 332:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 393:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 385:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 431:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 766:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1142:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 516:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 528:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 227:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 60Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 30Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 548:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 342:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 1997:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 695:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 1623:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 124:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 309:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 253:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 278:- |