| Lägsta pris: | 588:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 438:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 739:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 590:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Multipoint |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 168:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 290:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 449:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 1119:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 112:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Stöd för NFC, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 462:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 202:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 23000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 293:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 299:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 308:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 840:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 666:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Mono |
| Funktioner: | Stöd för NFC |
| Lägsta pris: | 606:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 905:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Lägsta pris: | 1739:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 575:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 838:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 622:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 695:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 8000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 100Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint, True Wireless |
| Lägsta pris: | 927:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20Hz |
| Frekvensomfång (min): | 2000Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1951:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Omgivande ljudläge, Aktiv brusreducering (ANC), QI laddning, Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1546:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), QI laddning, Multipoint, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 2690:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3374:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1614:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1857:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, True Wireless, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 1820:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade |
| Lägsta pris: | 1402:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3037:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 40Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Löstagbar kabel, Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3625:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 40Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Löstagbar kabel, Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3886:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 40Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 429:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 7000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 150Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 441:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 7000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 150Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 909:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 150Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 596:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 150Hz |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 798:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 7000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 150Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2005:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 40Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Microsoft Teams-certifierade, Stöd för NFC, Laddning via USB, Löstagbar kabel, Inbyggd trådlös laddning, Hopfällbar |