| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 1149:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1394:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 309:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 150Hz |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 406:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 979:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 180:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 212:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1949:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 35000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 174:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp |
| Lägsta pris: | 378:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 320:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 549:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 890:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1359:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Frekvensomfång (max): | 16000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 130Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 128:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 336:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 267:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 309:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 418:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 438:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 649:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Lägsta pris: | 1014:- |
| Lägsta pris: | 679:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 7Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1256:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 278:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 348:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 239:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 376:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 269:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 397:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 664:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 839:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 758:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Lägsta pris: | 749:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 7Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 349:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 730:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 3695:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1558:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 30000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 5Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 698:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 9Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 448:- |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 1245:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1150:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar |