| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1499:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 311:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 2752:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 392:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 698:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1364:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 23200Hz |
| Frekvensomfång (min): | 12Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Lägsta pris: | 408:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 354:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 398:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 28000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 948:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20200Hz |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 489:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 498:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 452:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 23000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 118:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1308:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 455:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 699:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 423:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 18000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 18Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 259:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Lägsta pris: | 215:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Lägsta pris: | 219:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 370:- |
| Hörlursdesign: | Ear-free |
| Lägsta pris: | 199:- |
| Lägsta pris: | 269:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 309:- |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Lägsta pris: | 949:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 1169:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 1199:- |
| Lägsta pris: | 158:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Lägsta pris: | 1799:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 999:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 22000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 990:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Lägsta pris: | 788:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, True Wireless |
| Lägsta pris: | 231:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 389:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 159:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 10Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC), Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Lägsta pris: | 790:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 249:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 15000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Multipoint, Hopfällbar |
| Lägsta pris: | 396:- |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 490:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 475:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1328:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Löstagbar kabel, Multipoint, Hopfällbar |