| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 499:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 214:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | True Wireless |
| Lägsta pris: | 5390:- |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 7690:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 55000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 65000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 9490:- |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1983:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 3590:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 8Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 22990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Nej |
| Kanaler: | Stereo |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1353:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Nej |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1749:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 50000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 3337:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 75000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 79990:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 75000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 6Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Lägsta pris: | 67:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 858:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Aktiv brusreducering (ANC), Hopfällbar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 138:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 595:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), True Wireless |
| Lägsta pris: | 14971:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Inbyggd trådlös laddning, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1232:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, True Wireless |
| Lägsta pris: | 824:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 14Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 1428:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 14Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 319:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 848:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 1945:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Volymkontroll |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, QI laddning, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1137:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 16Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC) |
| Lägsta pris: | 615:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 40000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Funktioner: | Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Öppen |
| Lägsta pris: | 1567:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Play/Pause, Svarsknapp, Volymkontroll |
| Funktioner: | Avsedda för sportbruk, Laddning via USB, True Wireless |
| Lägsta pris: | 1490:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1865:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Stöd för NFC, Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Inbyggd trådlös laddning, Multipoint, True Wireless |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 15265:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 48000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 4Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Play/Pause, Volymkontroll, Föregående låt |
| Funktioner: | Laddning via USB, Aktiv brusreducering (ANC), Multipoint |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 690:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 27000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 13Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1061:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 27000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1390:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 21000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB |
| Lägsta pris: | 648:- |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Akustisk konstruktion: | Halvöppen |
| Lägsta pris: | 99:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 10000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 50Hz |
| Kanaler: | Mono |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Lägsta pris: | 899:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 748:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 383:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Svarsknapp, Nästa låt, Volymkontroll, Föregående låt |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 765:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 7000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Kanaler: | Stereo |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Löstagbar kabel, Laddning via USB, Knappar/styrning anpassat för iPhone |
| Lägsta pris: | 386:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |
| Frekvensomfång (max): | 20000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 20Hz |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 4544:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 688:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 25000Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Vattentäta Hörlurar |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 1208:- |
| Hörlursdesign: | Over-ear |
| Frekvensomfång (max): | 6800Hz |
| Frekvensomfång (min): | 15Hz |
| Kanaler: | Surround |
| Kontroll: | Volymkontroll |
| Funktioner: | Laddning via USB, Mikrofon ANC |
| Akustisk konstruktion: | Sluten |
| Lägsta pris: | 749:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Kanaler: | Surround |
| Lägsta pris: | 1099:- |
| Hörlursdesign: | On-ear |
| Mikrofon: | Ja |
| Lägsta pris: | 1311:- |
| Hörlursdesign: | In-ear |