| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10556:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M1 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11056:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M1 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14492:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12637:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 23219:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 17907:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18349:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Air |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16595:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21990:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25069:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16049:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2880x1864 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14299:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2880x1864 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25041:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16988:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16288:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 13626:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21090:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 23495:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11899:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1664 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 17599:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Skärmupplösning: | 2880x1864 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 18495:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 22190:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 16590:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 23495:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 20995:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 16590:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 15127:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M1 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19539:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M1 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| Lägsta pris: | 11690:- |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | MacBook Air |
| Lägsta pris: | 19390:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16752:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13290:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 13.6' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 16105:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2880x1864 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 19118:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M2 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2880x1864 |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24736:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 19509:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 22624:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20242:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16618:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 18604:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 24GB |
| Lägsta pris: | 21799:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 14799:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Skärmupplösning: | 2880x1864 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | MacBook Air |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23990:- |
| Processormodell: | Apple M3 |
| Skärmstorlek: | 15.3' |
| Serie: | MacBook Air |