| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 2899:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5628:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 2084:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 1828:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3631:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 2128:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3599:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5099:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 240GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 1990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3256:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 240GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 2699:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5403:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3841:- |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3757:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 500GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5090:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4290:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4299:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 3917:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12520:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7043:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6346:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7190:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8290:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8197:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4350:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron T1400 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4495:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 585 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3790:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron 900 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3690:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron 900 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Skärmyta: | Högblank |