| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | AMOLED |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | AMOLED |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7995:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4790:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6390:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Processormodell: | AMD Athlon Silver 7120U |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 8495:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | AMOLED |
| Lägsta pris: | 23989:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | AMOLED |
| Lägsta pris: | 26990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17016:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | AMOLED |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | AMOLED |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2880x1800 |
| Serie: | Samsung Galaxy Book |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 7508:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 12.4' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Processormodell: | Intel Celeron N4500 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29499:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 4945:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8675:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | HP EliteBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5344:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6215:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5344:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 3990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6754:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6215:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6215:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 6390:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7070:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 9199:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4656:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3351:- |
| Skärmstorlek: | 14.1' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2399:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3190:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 8550U |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 0.31GB |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6995:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | AMD Turion 64 X2 TL-52 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 4995:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron M 530 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| RAM-minne: | 1GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 5190:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Pentium DC T3200 |
| Skärmstorlek: | 15.4' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Grafikminne: | 0.35GB |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 8290:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core 2 Duo T5250 |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Skärmupplösning: | 1280x800 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Serie: | Asus ZenBook |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5015:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5338:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7890:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 5990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7951:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8289:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |
| Flash/SSD-storlek: | 240GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 1878:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Serie: | ThinkPad |