| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16318:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26063:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1265U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19168:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 21719:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2880x1920 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12192:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 30774:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26899:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1265U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19743:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23685:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Snapdragon SQ3 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 22786:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Snapdragon SQ3 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15118:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 25639:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 33760:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2880x1920 |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-84-100 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2880x1920 |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19397:- |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18189:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18090:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21199:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21011:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23499:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2880x1920 |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25222:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27596:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34790:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 3049:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 4558:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| RAM-minne: | 2GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 3690:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron 900 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Lägsta pris: | 48393:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 51450:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 10.1' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 48199:- |
| Skärmstorlek: | 10.1' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 7940HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 18041:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 8750H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 43553:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13950HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 66990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 59990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 37990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 33990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 42990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 3840x2400 |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | OLED |
| Lägsta pris: | 38990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 51346:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 57369:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 29490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13950HX |
| Skärmstorlek: | 18' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13950HX |
| Skärmstorlek: | 18' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 13950HX |
| Skärmstorlek: | 18' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |