| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 51085:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34219:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 11370H |
| Skärmstorlek: | 14.4' |
| Skärmupplösning: | 2400x1600 |
| Serie: | Surface |
| Lägsta pris: | 34608:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 14.4' |
| Skärmupplösning: | 2400x1600 |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23044:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25399:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18148:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28199:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23686:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27699:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25087:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 15810:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16589:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19760:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20697:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21816:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21073:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19466:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27495:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32697:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 37593:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24780:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15297:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23499:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28118:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 61344:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 21164:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 26365:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1145G7 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 24604:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 52691:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 39620:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 15405:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 19368:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 21036:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 28909:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 19476:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 12952:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 20443:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 24740:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 23085:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 19289:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Lägsta pris: | 34967:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22054:- |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 21258:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Snapdragon SQ3 |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27595:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 29365:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16248:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14753:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2880x1920 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 13530:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13' |
| Skärmupplösning: | 2880x1920 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface Pro |