| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 38499:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 38499:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 19699:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23705:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25317:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25779:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25297:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25297:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26797:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 26947:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32648:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32648:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35799:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35799:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 40833:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 40833:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21963:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16299:- |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18162:- |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18495:- |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19995:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27499:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19999:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21733:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21999:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29000:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22338:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 22338:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24495:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24499:- |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12995:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Skärmstorlek: | 13.8' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17989:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2496x1664 |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9965:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1035G1 |
| Skärmstorlek: | 12.45' |
| Skärmupplösning: | 1536x1024 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 12910:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 12.4' |
| Skärmupplösning: | 1536x1024 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15450:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 12.4' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17499:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 12.4' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10600:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 12.4' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 10539:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 12.4' |
| Skärmupplösning: | 1536x1024 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12738:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 12.4' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 43999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 14.4' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27888:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 31527:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 18630:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 14.4' |
| Skärmupplösning: | 2400x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 33699:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 14.4' |
| Skärmupplösning: | 2400x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 35900:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 14.4' |
| Skärmupplösning: | 2400x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 45499:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 60499:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Serie: | Surface |