| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24977:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8790:- |
| Processormodell: | Intel Core i5 13420H |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11490:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 15990:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7790:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10899:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen 7 5800H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4490:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 16990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14990:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Lägsta pris: | 28271:- |
| Skärmstorlek: | 14.4' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR5 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 44444:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 8650U |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 3240x2160 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9130:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1035G7 |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 12599:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1145G7 |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 11354:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 60Hz |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1145G7 |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Lägsta pris: | 14374:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14058:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16493:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20464:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24499:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2496x1664 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28352:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2496x1664 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 17058:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2496x1664 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 16282:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 14949:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16800:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Matt |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20199:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i5 1235U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19434:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1255U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22490:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1265U |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Skärmupplösning: | 2256x1504 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20768:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core i7 1265U |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Skärmupplösning: | 2496x1664 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Serie: | Surface |
| Lägsta pris: | 17681:- |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14866:- |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21534:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29059:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23980:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 15' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 16999:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20870:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18822:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22983:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24997:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29059:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 135H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21196:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19134:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23435:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20388:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 26999:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 27199:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 29057:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28551:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32999:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32997:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 165H |
| Skärmstorlek: | 13.5' |
| Serie: | Surface |