| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7549:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6038:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14058:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7190:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 7199:- |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 9114:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 8GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 6490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 12450H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 6979:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5979:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13622:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 8979:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 11609:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 10559:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14779:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Lägsta pris: | 52990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 18' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 30049:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13980HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 28990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27999:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 24990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 31843:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13950HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13980HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Grafikminne: | 4GB |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 23493:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 10750H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 53677:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 9750H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 5490:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 128GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Lägsta pris: | 2790:- |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5741:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Lägsta pris: | 9990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Flash/SSD-storlek: | 256GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 4790:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 5559:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 64GB |
| RAM-minne: | 4GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Lägsta pris: | 1690:- |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Celeron N3450 |
| Skärmstorlek: | 11.6' |
| Skärmupplösning: | 1366x768 |
| Grafikminne: | 12GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 31490:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 13900HX |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 33484:- |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 12990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 10629:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 13500H |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11890:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700HX |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 13990:- |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 40376:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 13900HX |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30085:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 16' |