| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 18212:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 19990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 22990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Lägsta pris: | 21490:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 25119:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 13900H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 21398:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1440 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 20990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Lägsta pris: | 25999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 17.3' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 12700H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 51990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 18' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 64GB |
| Lägsta pris: | 39990:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 18' |
| Grafikminne: | 16GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 56058:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i9 13980HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 43490:- |
| Processormodell: | Intel Core i9 14900HX |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 39599:- |
| Skärmstorlek: | 17' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 27048:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 14' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 24094:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13620H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Högblank |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Bildskärmsteknik: | LCD |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i7 11375H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 1280P |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |
| Skärmyta: | Matt |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 31990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35499:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Lägsta pris: | 32990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 55058:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Uppdateringsfrekvens: | 120Hz |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 9 185H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 33490:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 42662:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 32442:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Grafikminne: | 8GB |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 35999:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 13700H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Skärmupplösning: | 2560x1600 |
| Skärmyta: | Matt |
| Lägsta pris: | 47990:- |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 28990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 36990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 34990:- |
| Processormodell: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Lägsta pris: | 15558:- |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 23999:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Skärmstorlek: | 13.3' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 11990:- |
| Processormodell: | Intel Core i7 1360P |
| Skärmstorlek: | 13.4' |
| Skärmupplösning: | 1920x1200 |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 25990:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 17995:- |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 2000GB |
| RAM-minne: | 32GB |
| Lägsta pris: | 30532:- |
| Pekskärm: | Ja |
| Processormodell: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 14490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 1000GB |
| Lägsta pris: | 17990:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 240Hz |
| Processormodell: | Intel Core i7 14700HX |
| Skärmstorlek: | 16' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| RAM-minne: | 8GB |
| Lägsta pris: | 9535:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 7490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Processormodell: | Intel Core i5 13420H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Grafikminne: | 6GB |
| Flash/SSD-storlek: | 512GB |
| Typ av grafikminne: | GDDR6 |
| RAM-minne: | 16GB |
| Lägsta pris: | 8490:- |
| Uppdateringsfrekvens: | 144Hz |
| Pekskärm: | Nej |
| Processormodell: | Intel Core i5 13420H |
| Skärmstorlek: | 15.6' |
| Skärmupplösning: | 1920x1080 |